montaz wykladzin warszawa

WYKŁADZINY OBIEKTOWE

Sprzedajemy wykładziny biurowe, hotelowe, przystosowane do wymagań szkół, szpitali oraz innych obiektów użyteczności publicznej.

N

WYKŁADZINY DYWANOWE

N

WYKŁADZINY PCV

N

PŁYTKI DYWANOWE

N

PŁYTKI I PANELE WINYLOWE LVT

N

CZYSZCZENIE I PIELĘGNACJA WYKŁADZIN

N

TAPETY

Montaż wykładzin

 

Aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów proponujemy szeroki wachlarz usług montażu wykładziny uzupełniających naszą ofertę. Nie tylko sprzedajemy Państwu wysokiej jakości produkty renomowanych firm, ale także w profesjonalny sposób wykładziny te montujemy.

Posiadamy swoją autorską technikę montażu wykładzin, która zapewnia trwałość układanej powierzchni oraz zwiększa komfort jej użytkowania.

Nasi montażyści to profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem, dlatego poradzą sobie z najbardziej nawet skomplikowanymi i wymagającymi pomieszczeniami. Od lat współpracujemy z deweloperami i inwestorami, dla których realizujemy projekty prywatne i komercyjne. Nasze zlecenia wykonujemy terminowo i solidnie, dzięki stałej dostępności produktów i szerokiemu gronu pracowników.

Montujemy zarówno wykładziny dywanowe jaki PCV, zapewniając przy tym bardzo atrakcyjne ceny i terminy. Proponujemy szeroki wybór wykładzin oraz profesjonalną pomoc w doborze odpowiedniego produktu do Państwa potrzeb. Zapewniamy dostawy i montaż na terenie Warszawy i okolic.